حجت الاسلام متوسل بیان کردند که به جهت حجم فراوان دانشجو در خوابگاه ها لازم هست هرچند وقت یک بار ائمه جماعات باهم تبادل نظر کنند و برای جذب دانشجویان به نماز و فعالیت های فرهنگی هم فکری کنند.
١٣٩٣/٠١/٣١
این نشست معنوی که با حضور آیت الله سید کاظم مدرسی یزدی در دفتر ایشان برگزار شد، تعداد 60 نفر از خواهران و برادران فعال فرهنگی دانشگاه یزد برگزار شد.
١٣٩٣/٠١/٣١
مقام مادران شهدا در انقلاب اسلامی ایران از ام البنین کمتر نیست
١٣٩٣/٠١/٢٥
در ابتدا برنامه قاری آیاتی از کلام الله مجید را تلاوت نمود سپس حجت الاسلام والمسلمین متوسل رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری (مدظله) در دانشگاهها به ایراد سخن پرداختند
١٣٩٣/٠١/٢٣
این جلسه با حضور رئیس دانشگاه امام حسین (علیه السلام) جناب آقای دکتر محمد صالح هاشمی گلپایگانی مبدع طرح بینش مطهر برگزار شد.
١٣٩٣/٠١/٢٣
اردوی عتبات عالیات با همت دفتر استانی نهاد یزد با حضور جمعی از اساتید دانشگاههای استان از تاریخ 93/1/7 لغایت 93/1/14 برگزار گردید.
١٣٩٣/٠١/١٨
در این مجموعه برخی از مهمترین اخبار و گزارش های آموزش عالی کشور که در هفته دوم فروردین ماه امسال در رسانه های داخلی منتشر شده است، تقدیم حضور خوانندگان می شود.
١٣٩٣/٠١/١٧
جلسه با تلاوتی چندازآیات قرآن شروع شد.سپس حجه الاسلام متوسل در مورد ایام فاطمیه و نکاتی در مورد دانشگاه مختصرآ اشاره نمودند.و از اهمیت موضوع که از دغدغه های مقام معظم رهبری است بیان نمودند.
١٣٩٢/١٢/٢٧
جلسه كار گروه مباني نظري اسلام با حضور اساتيد دروس مربوطه در مورخ 92/12/3 در محل سالن شهيد صدوقي دانشگاه يزد برگزار گرديد
١٣٩٢/١٢/١٧
در تاریخ 10/12/92 ساعت 21-19 جلسه کارگروه اساتید درس اخلاق اسلامی در سالن شهید صدوقی دانشگاه یزد برگزار شد
١٣٩٢/١٢/١٤
جلسه کارگروه تفسیر قرآن کریم و نهج البلاغه با حضور حجه الاسلام متوسل، حجه الاسلام علیزاده و آقایان دکتر طاهری نژاد و دکتر رحیمی در تاریخ 10/12/92 در ساختمان فنی 2 دانشگاه یزد سالن شهید صدوقی ساعت 19 برگزار گردید و موارد زیر مورد بررسی قرار گرفت.
١٣٩٢/١٢/١٤
بحول و قوه الهی اولین جلسه گروه تاریخ اساتید معارف اسلامی دانشگاههای استان یزد در محل سالن فنی مهندسی دانشگاه یزد در تاریخ 10/12/92 تشکیل شد و پس از بحث و بررسی موارد ذیل به تصویب اساتید محترم رسید.
١٣٩٢/١٢/١٤
جلسه کارگروه های انقلاب اسلامی و اندیشه اسلامی در تاریخ شنبه 3/12/92 در سالن شهید صدوقی دانشگاه یزد برگزار گردید.
١٣٩٢/١٢/١٤
کارشناس: حجت الاسلام و المسلمین روح الله مروتی شنبه ها بعد از نماز مغرب و عشا نماز خانه تکتم
١٣٩٢/١٢/١١
با موضع ماهواره فرصتها و تهدیدها در تاریخ چهارشنبه و پنج شنبه 7 و 8 اسفند ماه برگزار گردید
١٣٩٢/١٢/١١
یکی از مراجع تقلید شیعیان جهان روز جمعه دوم اسفندماه جاری در سخنرانی خود در جمع دانشگاهیان استان بر کرامت و جایگاه والای انسانیت در دین مبین اسلام اشاره کرد و با بیان آیاتی از قرآن کریم، به تبیین برخی از ارزش های الهی پرداخت که در نهاد بشری قرار داده شده است.
١٣٩٢/١٢/٠٤
چند روز پس از واکنش آمریکا به اعزام ناوهای ایرانی به اقیانوس اطلس، آزمایش موشک های جدید بالستیک ایران نیز خبر ساز شد و سخنگوی کاخ سفید گفت واشنگتن به دقت برنامه موشکی ایران را رصد می کند.
١٣٩٢/١١/٢٦
در تاریخ 92/11/20 در سالن فنی اولین جلسه هم اندیشی اساتید زن دانشگاه یزد برگزار شد
١٣٩٢/١١/٢٣
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان سخنان خود در سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در میان آزادی تهران را آغاز کرد. این اولین حضور و سخنرانی روحانی در کسوت ریاست جمهوری ایران در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۲ بهمن است.
١٣٩٢/١١/٢٣
هار سال 58 بود که ملت ایران پس از سال ها مبارزه با رژیم طاغوت بر سر مزار شهدای انقلاب اسلامی رفتند و شروع به خواندن شعر "در بهار آزادی،‌ جای شهدا خالی" نمودند.
١٣٩٢/١١/٢١

2 3 4 صفحه بعدی >>